Skúsenosti zákazníkov

Monika Chochlíkova (zápasníčka v k1 a thai-boxe, viacnásobná šampiónka)

   S thajskými olejmi a masťami mám len tie najlepšie skúsenosti. Pomáhajú mi pri svalovici, natiahnutom svale alebo bolesti bedier. Okrem toho je to moja prvá pomoc po zápasoch na narazeniny. Využívam ich doslova dennodenne a nemôžem na ne dať dopustiť.


Michal Peczár (zápasník a tréner k1 a thai-boxu)        

   S doplnkami Devakam mám ja a takisto moji zverenci len dobre skúsenosti,olej sa nám výborne hodí hlavne pred tréningami a zápasmi na zohriatie celého tela a pred-zápasovú masáž na uvoľnenie svalov. Rovnako masť, ktorá pomáha pri zápaloch ,takisto pri zraneniach po zápase a slúži na hojenie a regeneráciu celého tela, respektíve postihnutého miesta. Takže tieto produkty vrelo doporučujem nielen pre zápasníkov, ale takisto aj pre ostatných športovcov a aj obyčajných ľudí.

Atilla Garamszeghy  (zápasník v k1 a thai-boxe)

   Skúsenosti s thajským olejom mám len pozitívne. Používam ho pred zápasom na zahrievanie svalstva. Takisto u mňa funguje aj ako prvá pomoc pri zranení na tréningu. Pri nešťastnom zakopnutí alebo podvrtnutí členku či ramena okamžite pomôže od bolesti a môžem ďalej pokračovať v tréningu.  Je neoddeliteľnou súčasťou prípravy na zápas a aj v samotnom zápase.

Lidija Cernik (dôchodca)

   Pri reumatizme a zápale sedacieho nervu sa mnohé denné aktivity, ktoré sa považujú za normálne,  stávajú veľmi obtiažnymi.  Našťastie som našla úľavu v thajskom kréme - Namman muay, ktorý sa veľmi  dobre aplikuje. A je tiež veľmi dobre a rýchlo vstrebateľný.
Štefan Jendrančík (športový masér)

   Dlhodobo spolupracujem s rôznymi športovcami. Pri mojej práci využívam thajský olej, ktorý svojim zložením dobre regeneruje namáhaný pohybový aparát.